Профільні системи REHAU

Опубликовано: 10.09.2018К списку статей

системи рехау

Профільна система є одним з найважливіших елементів віконної конструкції, що представляє собою порожнистий виріб з полівінілхлориду. Якість профільної системи визначає стабільність віконної конструкції, її довговічність та ізоляційні властивості. Серед всього різноманіття профільних систем на ринку, продукція компанії REHAU зберігає лідируючі позиції впродовж всього існування. Висока якість профільних систем REHAU доведена часом.

На українському ринку концерн REHAU пропонує декілька видів профільних систем, які здатні задовільнити вимоги наших користувачів. Продукція представлена від базових, економ-варіантів до преміум-систем.

 

Профільна система Rehau Euro-Design 60

профільна система rehau ecosol 60

Rehau Euro-Design 60 – економ пропозиція від концерну, трикамерна профільна система з монтажною глибиною 60 мм. Профільна система має два контури ущільнення і хороші тепло- та звукоізоляційні показники. Максимально допустима товщина склопакета 32 мм. Поверхня профілю стабільна і не втрачає білизни з часом, оскільки виготовлена з якісної сировини.

Rehau Euro-Design 60 виготовляється на польському заводі в місті Шрем.

Область застосування: профільна система використовується для складських та виробничих приміщень, офісів, літніх дач. Також профільна система може використовуватись для скління холодних балконів в квартирах, скління загальних приміщень в багатоквартирних будинках. Для об’єктів з підвищеними вимогами до теплоізоляції цієї профільної системи буде недостатньо.

 

Профільна система Rehau Euro-Design 70

 

профільна система rehau ecosol 70

Універсальна профільна система Rehau Euro-Design 70 є оптимальним співвідношенням ціни та якості. Система являє собою профіль з п’ятьма повітряними камерами, двома контурами ущільнення, монтажною глибиною 70 мм. Максимально допустима товщина склопакета 40 мм. Поверхня профіля гладка та стабільна, не вигорає і не жовтіє з часом.

Rehau Euro-Design 70 має хороші тепло- та звукоізоляційні властивості, тому може використовуватись для скління квартир та приватних будинків.

Rehau Euro-Design 70 є найпопулярнішою профільною системою на українському ринку, оскільки має гарні ізоляційні властивості та доступну ціну.

 

Профільна система Rehau Brillant – Design

профільна система rehau brillant design

Елегантна профільна система від концерну Rehau, що відрізняється особливою закругленою стулкою та відноситься до преміум-систем. Профіль має п’ять повітряних камер, монтажну глибину 70 мм, два контури ущільнення – все це гарантує профільній системі високі тепло- і звукоізоляційні характеристики. Максимально допустима товщина склопакета 40 мм. Профільна система має бездоганний зовнішній вигляд.

Особлива форма стулки потребує збільшеної товщини зовнішньої стінки профілю. На відміну від попередніх профільних систем, ця товщина не 2,7 мм, а 3 мм, що теж впливає на покращення теплоізоляційних властивостей та геометричну жорсткість конструкції.

Профільна система Brillant – Design використовується для скління приватних будинків та котеджів, оскільки має високі ізоляційні показники та особливий дизайн стулки.

 

Профільна система Rehau Geneo

профільна система rehau geneo

Унікальна профільна система концерну Rehau. Geneo є найтеплішою профільною системою, має монтажну глибину 86 мм, шість повітряних камер, три ущільнюючих контури. Максимально допустима товщина склопакета 52 мм.

Головна відмінність цієї профільної системи – матеріал з якого вона виготовлена. Це фіброволоконний матеріал RAUFIPRO, який має високу міцність та жорсткість. Така міцність матеріалу дозволяє в деяких випадках відмовитися від сталевого армування профілю, що суттєво полегшує конструкцію вікна.

Для стандартних віконних отворів система Geneo не армується. Металеве армування потрібне лише для скління великих площ, таких як балкони, панорамні вікна.

Профільна система Geneo має надвисокі теплоізоляційні показники, тому рекомендована для скління об’єктів з підвищеними вимогами до енергоефективності. Наприклад, може бути використана для скління будинків з сонячними батареями. Виготовляється Rehau Geneo на німецькому заводі в місті Віттмунд.

 

Профільна система Rehau SYNEGO

профільна система rehau synego

Одна з останніх розробок німецького концерну – профільна система Rehau SYNEGO. Профільна система розроблена фахівцями, щоб задовільнити високі енергозберігаючі вимоги за доступну ціну. Для цього система Rehau SYNEGO має монтажну глибину 80 мм, шість повітряних камер в рамі, та сім камер у стулці. Може бути оснащена двома або трьома ущільнюючими контурами.

Якщо система має два контури ущільнення — Synego AD, якщо три контури — Synego MD. Максимально допустима товщина склопакета 51 мм.

Профільна система Rehau SYNEGO відповідає високим вимогам по теплозбереженню, а також надійно захищає приміщення від шуму. Може використовуватись для скління квартир, приватних будинків – всюди, де є бажання створити комфортну і затишну атмосферу, а також економити енергоресурси.

0 0 голоса
Оценка

  Нужна консультация по пластиковым окнам в Киеве?
  Заполните форму и мы свяжемся с вами

  Нас рекомендуют
  Подписаться
  Уведомить о
  0 комментариев
  Межтекстовые Отзывы
  Посмотреть все комментарии