Протизламні вікна

Опубликовано: 06.06.2018К списку статей

протизламні вікна для оселі

В останні роки статистика показує, що більшість крадіжок в приватних будинках відбувається через балкони або вікна (до 80% крадіжок). Також великий ризик проникнення злочинців через віконні та балконні конструкції у квартири на перших поверхах. Для того, щоб убезпечити наше майно, необхідно розуміти основні способи проникнення грабіжників, а також ефективні заходи, щоб цьому завадити.

Яким чином грабіжник може проникнути в оселю через вікно?

протизламні вікна

1. Грабіжник може зламати закриту стулку. Для цього грабіжнику потрібний інструмент (наприклад, викрутка), який він заводить в зазор поміж рамою і стулкою, і відтісняє її. Варто відзначити, що звичайне пластикове вікно грабіжник з досвідом і гарними навичками, зламає за 15 секунд

2. Грабіжник може видавити склопакет.

3. Грабіжник може розбити склопакет. Цей метод дуже гучний, тому застосовується коли грабіжний впевнений, що нікого навколо немає, наприклад на дачних ділянках по закінченню сезону.

4. Грабіжник може просвердлити отвір під віконну ручку з зовнішньої сторони і відкрити стулку. Тобто отвір робиться з зовнішньої сторони у місці віконної ручки, і за допомогою своєї віконної ручки грабіжник відкриває віконну стулку.

злам вікна висвердлювання ручки

Засоби захисту від проникнення грабіжника через вікно

Всі засоби захисту ваших осель можна розділити на дві основні групи: механічні засоби та електронні. Електронні засоби захисту – це сигналізації та датчики, які сповіщають про проникнення злочинців. Такий вид безпеки досить дорогий, тому доступний не для всіх.

електронні засоби захисту оселі

Механічні засоби захисту направленні на те, щоб ускладнити грабіжнику шлях проникнення. Чим довше грабіжник намагається відкрити вікно, тим більше вірогідність, що його помітять.

До механічних засобів захисту вікон відносяться:

— Захисні грати на вікна або рольставні.
— Протизламна фурнітура.
— Встановлення скла, стійкого до механічних пошкоджень.
— Протизламна віконна ручка або ручка із замком.

Захисні грати

Є давнім і ефективним засобом захисту вікон від проникнення грабіжників. Але їх основний недолік – вони псують вигляд з вікна, а також зменшують пропускання сонячного світла. Рольставні частіше використовують для торгових приміщень.
Самим доступним і ефективним засобом безпеки на сьогоднішній день є встановлення протизламних вікон.

Протизламні вікна

Це вікна, які оснащені протизламною фурнітурою і протизламною віконною ручкою, ударостійкими склопакетами. Також для протизламних вікон характерні масивний пластиковий профіль товщиною не менше 70 мм, підсилений замкненим профілем армування товщиною 1,5 мм і товще. Важливим є правильне встановлення віконної конструкції, із дотриманням всіх нормативних вимог.

класи зламостійкості вікон

Протизламна фурнітура

відрізняється від стандартної фурнітури тим, що запірні елементи мають особливу форму. Так, у стандартній фурнітурі запірні цапфи циліндричні, а у протизламній – за формою нагадують шляпку гриба. Завдяки такій формі цапфа витримує навантаження на розрив у 1500 кг. Також протизламна фурнітура має збільшену кількість точок запирання, які розташовані з певним кроком по всьому периметру стулки.

Класи вікон по зламостійкості:

 

Протизламна фурнітура значно ускладнює грабіжнику можливість відтиснути стулку від рами. А спеціальна протизламна віконна ручка виключає можливість відкрити стулку шляхом висвердлювання отвору зовні.
Залежно від інтенсивності механічного впливу на скло виділяють три класи.

Клас А – це скло що витримує удари плиці та каміння.

Клас Б витримує улари сокири.

Клас В – це найміцніше скло, що здатне витримати постріли з вогнепальної зброї, без утворення отворів від куль. В безпечних склопакетах може бути використане загартоване скло або триплекс.

Загартоване скло

Отримують шляхом обробки звичайного листового скла високими температурами з подальшим різким і рівномірним охолодженням. Завдяки цьому скло стає міцнішим в 5-6 разів в порівнянні зі звичайним склом, а також здатним витримувати суттєвий температурний вплив. Загартоване скло при руйнування розпадається на шматочки, які мають досить гладкі краї, тобто скло не нанесе шкоди людині.

загартоване скло

Триплекс

Отримують шляхом поєднання декількох шарів звичайного скла за допомогою спеціального полімерного шару поміж ними. Міцність триплексу залежить від кількості шарів і характеристик скла, яке було використане. Наприклад, найбільш міцним буде триплекс, виготовлений із загартованого скла. При руйнування триплекс не розлітається на скалки, а утримується на полімерному шарі в площині.

триплекс скло

Подбати про безпеку свого дому Ви можете замовивши протизламні вікна в нашій компанії. Високоякісна протизламна фурнітура, ударостійкі склопакети, якісний пластиковий профіль та професійний монтаж – ми можемо гарантувати, що наші вікна стануть значною перешкодою на шляху грабіжника.

0 0 голоса
Оценка

  Нужна консультация по пластиковым окнам в Киеве?
  Заполните форму и мы свяжемся с вами

  Нас рекомендуют
  Подписаться
  Уведомить о
  0 комментариев
  Межтекстовые Отзывы
  Посмотреть все комментарии